«Бути корисним!» – навчання з тактичної медицини для бекетівців

«Бути корисним!» – саме під таким гаслом було організовано навчання з тактичної медицини для студентів Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова. 

Із 22 до 25 лютого 2024 року сертифіковані групи інструкторів, в рамках реалізації донорської програми, укладеної з Association of Medical Rescue Institute (США), Instytut ratownictwa medycznego (Польща), а також інструктори Центру тактичної медицини «Схід», в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, провели навчальний курс «Тактична медицина для цивільного населення» для всіх бажаючих студентів і співробітників університету 

Програма Курсу розроблена за алгоритмом MARCH (складається з 20% теорії та 80% практики) та включає: 

  • принципи медичної тактики дій у небезпечній зоні; 
  • засвоєння практичних навичок: масивні кровотечі, дихальні шляхи, дихання, кровообіг, гіпотермія та травми голови, техніка обробки травм.

Для демонстрації та виконання практичних завдань використовувалися манекени, тренажери, імітаційні моделі, турнікети тощо.

За 4 дні навчання пройшли студенти, професори, коменданти, викладачі, начальники структурних підрозділів, співробітники

Понад100 бекетівців – усі, хто має намір бути впевненим у будь-якій ситуації і завжди бути корисним, після складання іспиту отримали Сертифікати. 

Бекетівці – неймовірні! Разом – Переможемо!

 

За матеріалами – Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова

 

Схожі публікації


Догори