Турнір з шахів для працівників освіти Теребовлянщини

22 травня 2024 року в Теребовлянському академічному ліцеї імені Ярослави Стецько відбувся турнір з шахів для працівників освіти Теребовлянщини, приурочений до Дня Героїв України. 

Турнір відбувся за ініціативою вчителя інформатики академічного ліцею Романа Васильчика та підтримки голови обʼєднаної територіальної профспілкової організації Теребовлянщини Руслани Савончак.

У змаганнях із шахів взяли участь 23 педагоги Теребовлянщини, в тому числі директори ЗЗСО.

Розпочалися змагання з урочистого відкриття та вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих, котрі віддали своє життя за незалежність України в боротьбі з російським агресором.

Турнір відбувався за правилами федерації шахів України, за швейцарською системою. Переможець та призери визначалися за сумою очок, набраною учасниками. Кожному шахісту на партію було відведено по 15 хвилин.

У запеклій боротьбі перемоги вибороли:

  • І місце – Роман Васильчик (6 очок), вчитель інформатики Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько;
  • ІІ місце – Світлана Бодак (6 очок), заступник директора з навчальної роботи Теребовлянського академічного ліцею імені Ярослави Стецько;
  • ІІІ місце – Павло Вітвіцький (5 очок), вчитель фізичної культури Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру.

Переможець та призери турніру отримали подяки, медалі та грошові винагороди від обʼєднаної територіальної профспілкової організації. Усі учасники змагань також одержали подяки за хорошу гру та заохочувані грошові винагороди.

Подяку, грошову винагороду та кубок отримав Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр за найбільшу чисельність команди закладу.

Щиро дякуємо ЗСУ за можливість провести шаховий турнір. Вельми вдячні голові ОТПОТ Руслані Савончак за сприяння в організації та фінансову підтримку турніру. 

Тримаємо освітній фронт кожен на своєму місці. Наближаємо перемогу разом!

 

За матеріалами – Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько, Тернопільська область 

 

Схожі публікації


Догори