«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині

«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на ЧеркащиніЗвенигородський райком Профспілки працівників освіти і науки України традиційно, вже у 27 разів поспіль, на базі ДЮСШ проводить спортивно-розважальне свято «Тато, мама, я – дружна спортивна сім’я».

Для участі у святі було заявлено 19 сімейних команд із дітьми двох вікових категорій: від 4 до 8 років та від 8 до 14 років із Ватутіного, Звенигородки та сіл району.

Серед них крім традиційних були й соціальні сім’ї, які створили учителі для категорійних груп дітей.

Цього року такі сім’ї представляли Звенигородські школи імені Т.Шевченка, №2, школа-інтернат, Хлипнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Шевченківська спеціалізована школа-інтернат, Ватутінська ЗОШ №2.

Про те, що свято стало для освітянських родин улюбленим говорить і той факт, що лише 5 сімейних команд (Калініченків, Тлустих, Євзюрів-Артеменків, Шкляренків-Колеснікових, Складанюків-Гнатенків) брали участь у змаганнях вперше, решта команд – неодноразові його учасниками, це сім’ї: Алєксєєвих, Мельниченків, Невмитих, Мацюків, Неумитих, Фесовців, Нікітченків та соціальні сім’ї Музиків-Лазоренків, Бойків-Сєргєєвих.

Рекордсменом виявився Микола Васильович Музика, учитель Звенигородської школи-інтернату, який брав участь у змаганнях 10 раз.

Учасників свята привітали голова райкому Профспілки М.О.Бойко. заввідділом молоді і спорту Звенигородської райдержадміністрації С.В.Борова, методист районного методичного кабінету Д.О. Чорновіл та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Завдячуючи професіоналізму та злагодженості суддівської бригади, яку очолила Ткаченко Р.С., учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Звенигородської спеціалізованої школи №1, і до якої увійшли Самардак Р.І., Некречий Т.Л., Осадчий О.А., Поєдинок Т.І., Дяченко Л.В., змагання пройшли організовано, оперативно й цікаво.

У програмі свята, як завжди веселі естафети, вправи на спритність, влучність, координацію рухів як командні, так і окремо для тат, мам та дітей. Протягом усього дійства не спадали спортивна напруга, азарт та бажання перемогти.

У спортивній естафеті «Пронеси і передай» найспритнішими виявилися сім’ї Мельниченків із Попівки та соціальна сім’я Шкляренків-Колеснікових із Хлипнівки. Найкрашими стрибунами а також неперевершеними баскетболістами визнано сім’ї Мацюк із Рижанівки та Мельниченків із Попівки.

Найточнішими у метанні дротиків серед чоловіків визнано Володимира Євгеновича Алєксєєва із Ватутінської ЗОШ №2 та Ігоря Анатолійовича Складанюка із Звенигородської ЗОШ №2; серед жінок – Людмилу Михайлівну Невмиту із Звенигородського ДНЗ №9, Наталію Петрівну Мацюк із Рижанівського НВК та Олександру Володимирівну Артеменко із Шевченківської школи-інтернату.

В індивідуальних конкурсах серед дітей попереду усіх Вітренко Олексій із Звенигородської школи-інтернату та Володимир Кочубей із Ватутінської ЗОШ №2.
Найспритнішими у конкурсі «Дружна сімейка» визнано сім’ї Мацюків із Рижанівки, Шкляренків-Колеснікових із Хлипнівки, Алєксєєвих їз Ватутінської ЗОШ №2 та Невмитих із Звенигородського ДНЗ №9.

У результаті напруженої наполегливої боротьби перемогу здобули:

● І місце – сім’ї Мацюків із Рижанівського НВК та Мельниченків із Попівки;
●ІІ місце – соціальні сім’ї Алєксєєвих із Ватутіного та Шкляренків-Колеснікових із Хлипнівки;
● ІІІ місце – сім’я Невмитих із Звенигородського ДНЗ №9 та соціальна сім’я Музиків-Лазоренків із Звенигородської школи-інтернату.

На святі переможених не було тому, що всі отримали емоційний заряд бадьорості, піднесеного настрою, спортивного азарту та переконалися в тому, що заняття фізкультурою та спортом мають бути систематичними.

За активну участь у змаганнях відзначено сім’ї Калініченків із Вільховецької ЗОШІ-ІІ ступенів, Неумитих з відділу освіти Звенигородської РДА, Фесовець із Звенигородської ЗОШ №2, Тлустих із Звенигородського ДНЗ №9, Нікітченків із Ватутінського ПТУ №2, Євзюрів-Артеменків із Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату, Складанюків-Гнатенків із Звенигородської ЗОШ №2, Бойків- Сєргєєвих із Звенигородської школи ім. Тараса Шевченка.

Завдяки фінансовій підтримці первинних профспілкових організацій навчальних закладів, установ освіти та магазину «Світ спорту», усі переможці та учасники отримали грамоти, подарунки, а діти – солодощі.

Від постійного спонсору свята – приватного підприємця Наталії Гуртовенко діти із соціальних сімей отримали щедрі подарунки.

Райком Профспілки, оргкомітет висловлюють щиру вдячність трудовим колективам ДЮСШ, ЦДЮТ (директори Лисенко М.П., Янишевська Н.І.), які надали велику допомогу в організації та проведенні свята.

Райком Профспілки працівників освіти і науки не залишає надії на те, що свято «Тато, мама, я – дружна спортивна сім’я» вийде за межі однієї галузі, та пропонує іншим галузевим профспілкам та громадським організаціям приєднатися до підготовки та проведення свята на наступний рік і взяти в ньому участь, це й буде найкращою практичною дією щодо пропаганди здорового способу життя у родинах.


Звенигородська районна організація Профспілки«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині

«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині

«Тато, мама,я – дружна спортивна сім’я». Вірність традиціям на Черкащині

Схожі публікації


Догори