Додаток 1. ПЕРЕЛІК нагороджених установ і закладів освіти

ПЕРЕЛІК
установ і закладів освіти, нагороджених Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України


Автономна Республіка Крим:
- Нижньогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2;
- Вище професійне училище сервісу і дизайну м. Сімферополя;
- дошкільний навчальний заклад № 6 м. Керчі.

Волинська область:
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 м. Луцька.

Вінницька область:
- колектив навчальних закладів відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації.

Дніпропетровська область:
- середня загальноосвітня школа № 29 м. Дніпродзержинська ;
- Верховцевська середня загальноосвітня школа № 1 Верхньодніпровського району;
- навчально-виховний комплекс м. Марганця.

Донецька область:
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Красноармійська;
- Макіївській міський ліцей.

Закарпатська область:
- Перечинська школа – інтернат;
- Мукачівський технологічний інститут.

Івано-Франківська область:
- Корницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийського району;
- Рогатинська гімназія;
- дошкільний навчальний заклад № 23 м. Івано-Франківська;
- Отинінський дошкільний навчальний заклад Коломийського району.

м. Київ
- середній загальноосвітній заклад „ Слов’янська гімназія”;
- ліцей „Наукова зміна”;
- школа – дитячий садок І ступеня „Золотий ключик” Солом’янського району;
- дошкільний навчальний заклад № 801 Дніпровського району;
- Національний технічний університет України „ Київський політехнічний інститут”.

Кіровоградська область:
- Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівського району.

Львівська область:
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м. Кам’янка – Бузька;
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 м. Львова.

Луганська область:
- центр дитячої та юнацької творчості м. Сєвєродонецька;
- Новопсковська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів .

Миколаївська область:
- Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївського району;
- Южноукраїнська гімназія № 1 м. Южноукраїнська.

Одеська область:
- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Іллічівська.

Полтавська область:
- Полтавський професійно-технічний ліцей;
- Полтавський національний технічний університет.

Рівненська область:
- Мокренська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району;
- Володимирецький районний колегіум;
- дошкільний навчальний заклад „Усмішка” м. Здолбунова.

Тернопільська область:
- Копичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Гусятинського району;
- Підволочиський професійний будівельний ліцей.

Харківська область:
- Харківський національний аерокосмічний університет.

Хмельницька область:
- Чаньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дунаєвецького району;
- Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1;
- навчально-виховний комплекс № 17 м. Кам”янець – Подільського;
- Білогірській навчально-виховний комплекс № 1 .

Черкаська область :
- колектив навчальних закладів відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації;
- станція юних техніків м. Канева;
- дошкільний навчальний заклад № 10 м. Черкас;
- Черкаський державний технологічний університет.

Чернігівська область:
- Козелецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Чернівецька область:
- Перковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кельменецького району.
0
20 листопада 2006
5 637

Схожі публікації


Догори