Засідання на природі – корисно для справи й здоров’я

Засідання на природі – корисно для справи й здоров’яНа Миколаївщині відбулося І виїзне засідання новообраної ради Первомайської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, присвячене перспективам роботи профспілкових організацій району.

Місцем проведення засідання ради було обрано одне із найкрасивіших місць Миколаївщини – Мигійські пороги, що входять до комплексу Гранітно-степового Побужжя на Первомайщині.

Учасників засідання, на правах господарів, гостинно приймала первинна профспілкова організація Мигіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відкрила засідання голова районної організації профспілки Л.П. Вороніна. Виступаючи перед учасниками засідання ради, лідер районної організації профспілки підкреслила, що профспілка все більше стає потрібною людям, і завдяки різноманітним і цікавим формам результативної роботи її авторитет стає більш вагомим серед освітян.

Звернула увагу членів ради на активну участь профспілкових комітетів з питань атестації педагогічних працівників, тарифікації педагогічного навантаження, запровадження передових педагогічних технологій, заохочення роботи кращих працівників, відповідальності перед членами профспілки за надану високу довіру.

У роботі засідання ради взяла участь С.А. Вовк, начальник відділу освіти Первомайської райдержадміністрації.

З питань мотивації членства у профспілці, захисту людей праці, особливостях індивідуальної роботи з членами профспілки виступила та поділилася своїм багаторічним досвідом В.П. Кузьменко, голова первинної профспілкової організації Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Досвідом створення сприятливого мікроклімату у колективі, вмінням вислухати і почути кожного, допомогти, знайти найбільш розумне вирішення людської проблеми поділилась А.А. Трохименко, голова первинної профспілкової організації Степківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Секретами успіху роботи з молодими вчителями поділилася Л.А. Веріга, голова первинної профспілкової організації Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона зазначила, що мобільність профспілки повинна створюватись руками і умами передової молоді.

Про створення інформаційного поля та навчання профспілкового активу у своїй організації розповіла Л.П. Росовська, голова первинної профспілкової організації Бандурського НВК.

Під час засідання новообрані голови ставили запитання досвідченим колегам щодо багатьох аспектів багатогранної діяльності голови профкому.

Того ж дня прозвучало чимало слушних думок щодо активізації профспілкової роботи, її удосконалення. Було прийнято відповідне рішення.
Учасників семінару привітали дитячі художні самодіяльні митці Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості, подарували чудові вокальні та хореографічні номери.

Рафтинг на Південному Бузі, на порогах між селами Мигія та Грушівка, доставив багато радісних і пам'ятних миттєвостей учасникам заходу і дозволив відчути себе володарем і підкорювачем стихії.

Учасники пройшли каскади Верхніх і Нижніх Мигіївських порогів, включаючи поріг «Червоні ворота», він же «Інтеграл» – одну з найкращих в Європі природних трас для водного слалому.

Профспілкові активісти отримали корисне та приємне задоволення від заходу і залишили найкращі спогади.

Л.П. Вороніна,
голова Первомайської районної організації Профспілки


Засідання на природі – корисно для справи й здоров’яЗасідання на природі – корисно для справи й здоров’я

Засідання на природі – корисно для справи й здоров’яЗасідання на природі – корисно для справи й здоров’я

Схожі публікації


Догори