Відбулося засідання Ради ФПУ

'Відбулося

25 листопада 2009 р. у Києві, в Будинку спілок відбулося засідання Ради Федерації профспілок України. В його роботі взяли участь десять представників галузевої Профспілки – членів Ради ФПУ на чолі з головою Профспілки Леонідом Сачковим.

Одне з головних питань, яке розглядали учасники засідання: «Про дії ФПУ щодо посилення захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок».

Від імені представників Профспілки працівників освіти і науки України з цього питання виступив голова Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк. Він відзначив, що з 1 грудня минулого року заробітну плату працівників бюджетної сфери, в тому числі освітян, фактично заморожено, порушено міжпосадові співвідношення в оплаті праці. Гарантії стосовно встановлення розміру ставки першого тарифного розряду ЄТС на рівні мінімальної заробітної плати та відповідного перерахунку посадових окладів за всіма її розрядами не дотримуються. Це означає, що зміни, внесені до Державного бюджету на 2009 рік щодо встановлення з 1 листопада мінімальної заробітної плати в обсязі 744 гривні, ще більше порушать ці співвідношення. Тому, зазначив він, у 2010 році необхідно ввести в дію ЄТС у повному обсязі, відновивши з 1 січня ставки заробітної плати за розрядами у відповідності до ставки першого тарифного розряду, що має дорівнювати розміру мінімальної заробітної плати, з наступним її збільшенням протягом року.

Учасники засідання, заслухавши виступи і розглянувши представлені їм матеріали, прийняли постанову, якою визначили конкретні напрями, кроки і заходи щодо дій ФПУ, членських організацій, спрямованих на посилення захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан.
0
27 листопада 2009
3 506
---

Схожі публікації


Догори