Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки

Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки13 травня 2015 року відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Відкрила захід голова згаданої установи Марія Яцейко. Серед організаційних питань було обрання президії, мандатної, лічильної, редакційної комісій та секретаріату.

Першим питанням порядку денного був звіт про роботу ради Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за період з 13 травня 2010 року до 13 травня 2015 року. Марія Яцейко представила присутнім насичену й вичерпну інформацію щодо роботи галузевої профспілки впродовж звітного періоду. Марія Григорівна заакцентувала увагу на організаційній роботі, презентувавши делегатам Конференції динаміку профспілкового членства. Відтак, сьогодні членами Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України є 108 407 осіб. За звітний період обласна організація профспілки зберегла і примножила існуючу структуру своїх організаційних ланок. Станом на сьогодні є 26 районних, 8 міських, 12 вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації, 6 професійно-технічних навчальних закладів працівників та 11 студентських профспілкових організацій, 12 організацій прямого підпорядкування обласній раді профспілки.

Марія Яцейко також наголосила на важливості навчання профспілкових працівників і активістів, кадровій політиці, роботі зі студентською молоддю, інформаційній роботі. Окремим питанням голова ЛООППОН окреслила роботу у сфері соціально-економічного захисту, зупинившись на розмірах заробітної плати, навантаженні науково-педагогічних та педагогічних працівників, вчителів. Щодо правового захисту, то Марія Григорівна зазначила, що за звітний період членам профспілки було надано більше 35 тисяч юридичних консультацій, а 42 працівники отримали допомогу в суді.

Усі охочі виступили в обговоренні звіту Марії Григорівни. Звіт голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України затвердили одноголосно, визнавши роботу організації задовільною. Відкритим голосуванням Марію Григорівну Яцейко обрано головою Львівської профспілки освітян ще на одну каденцію. Нагадаємо, вона очолює організацію з 1995 року. Конференція також обрала заступника голови обласної профспілки освітян – завідувача відділом соціально-економічного захисту і заробітної плати Мар’яна Мироновича Калина.

Зі звітом про роботу ревізійної комісії обласної профспілки освітян виступив голова ревізійної комісії, директор Ставчанської середньої загальноосвітньої школи Степан Бурбан. Його звіт затвердили одноголосно. До складу новообраної комісії увійшли Степан Бурбан, Богдана Кость, Оксана Лазорко, Любомира Новосельська, Іван Паралюх.

Серед важливого, ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України постановила:

1.Раді Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України забезпечити належне представництво виборних профспілкових органів у стосунках з роботодавцями, органами державної влади та місцевого самоврядування з метою захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан; визначати стратегію і тактику дій міських та районних організацій профспілки, організацій профспілки вищих і професійно-технічних навчальних закладів у поточній суспільно-політичній та соціально-економічній ситуації.

2.Районним, міським радам профспілки, профспілковим комітетам вищих та професійно-технічних навчальних закладів забезпечити належний і постійний громадський контроль за виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю та про охорону праці; взяти активну участь у виборах до місцевих рад шляхом висунення профспілкових активістів кандидатами у депутати відповідних рад.

Окрім того, ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України в умовах складної суспільно-політичної та економічної ситуації, викликаної військовою агресією Росії проти України закликала спілчан до згуртованості та єдності дій в ім’я збереження Незалежної України та до відстоювання своїх професійних прав та інтересів.

Львівська обласна організація Профспілки


Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки    Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки

Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки    Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки

Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки    Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки    Відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки


Схожі публікації


Догори