Добре діло – це допомога нашій армії

Добре діло – це допомога нашій арміїТернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, що на Смілянщині, є опорною школою в області з військово-патріотичного виховання. Основною формою роботи з напряму національного виховання є так зване «Добре діло», в реалізації якого бере участь вся школа.

Сьогодні «Добре діло» – це допомога нашій армії, жителям Сходу, переселенцям, родинам, де чоловіки перебувають у зоні АТО.

На початку липня делегація освітян-представників козацької громадської організації Тернівська сотня імені Івана Сірка на чолі з її курінним отаманом Анатолієм Шулежком відвідала Схід України, де брала участь у заходах з нагоди визволення міст Слов’янська і Краматорська від сепаратистів.

«Сьогодні жителі Сходу як ніколи потребують підтримки своїх побратимів. Тому і виникла ідея цієї поїздки. Разом з благодійним фондом «З вірою в себе» (Альона Вербицька), з якими ми тісно співпрацюємо, було розроблено ряд важливих напрямків у підготовці до цього заходу. До речі, це не перша наша поїздка.

На Різдвяні свята ми побували в містах: Сватове, Слов’янську, Дебальцеве, Краматорську та інших. Тоді ми вітали всіх із новорічними святами, вручали подарунки, співали колядок та щедрівок», – говорить А.В. Шулежко.

Цього разу козаки зі Смілянщини поїхали теж не з пустими руками, а з овочами зі власного городу, справжніми домашніми смаколиками, випічкою. При нагоді, місцевих мешканців частували справжнім козацьким кулішем.

Головним подарунком для жителів Краматорська й Слов’янська стали українські козацькі патріотичні пісні у виконанні гурту «Терен» до складу якого входять Анатолій Шулежко – директор Тернівської загальноосвітньої школи, курінний отаман Тернівської сотні імені Івана Сірка; Іван Тараненко – учитель фізики Тернівської загальноосвітньої школи, бунчужний Тернівської сотні імені Івана Сірка Анатолій Ткач – керівник гуртка козацької пісні Тернівської загальноосвітньої школи, хорунжий Тернівської сотні імені Івана Сірка.

Музичні вітання лунали і для бійців на блок-постах, у розташуванні військової частини 95-ї аеромобільної бригади, 104-го авто батальйону, у якому служить більшість земляків.

Із завмиранням серця та сльозами на очах слухали присутні патріотичні слова із пісні «Червона калина» (сл. М. Шапошника; муз. Ю. Марштупи):

...Хай живе, хай живе вільна Україна,
Хай живуть, живуть вічно козаки.
Хай цвіте, цвіте червона калина.
Нехай згинуть воріженьки на вічні віки...


Ось так, у період відпустки, наші освітяни, справжні чоловіки-козаки до своєї скарбнички добрих справ поклали ще одне Добре діло…

Смілянська районна організації Профспілки


Добре діло – це допомога нашій арміїДобре діло – це допомога нашій армії

Схожі публікації


Догори