Благодійна допомога Профспілки освітян Вінниччини пораненим бійцям

Благодійна допомога Профспілки освітян Вінниччини пораненим  бійцямНе секрет, що в наше місто привозять поранених бійців з зони АТО, які проходять лікування в військово-медичному центрі ВПС України, і те, що багато організацій, волонтерів та звичайних жителів міста допомагають пораненим військовим.

Так і обласна організація Профспілки освітян неодноразово допомагала коштами постраждалим в м. Києві на Майдані в лютому, надавалася допомога сім’ям освітян, в яких загинули рідні в зоні АТО та учасникам бойових дій.

За рішенням президії, яка відбулася 19 серпня 2014 року, з коштів профбюжету було виділено 50 тисяч гривень на військово-медичний центр ВПС України у м. Вінниці для поранених військовослужбовців із зони АТО.

Голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов звернувся до начальника медичної частини госпіталю Віталія Колесюка, щодо придбання необхідного для поранених.

Найнеобхіднішими виявилися вакуумні пов’язки та контейнера для NPWT терапії ран, але такі пов’язки виготовляються лише за кордоном. І днями, після тривалого очікування товару з-за кордону, Сергій Пугачов вручив для хірургічного відділення центру 173 комплекти пов’язок та контейнерів.

На цьому благодійна допомога освітян Профспілки не закінчується, адже Профспілка завжди залишається поряд з людьми, які потребують допомоги.

Вінницька обласна організація Профспілки


Благодійна допомога Профспілки освітян Вінниччини пораненим  бійцямБлагодійна допомога Профспілки освітян Вінниччини пораненим  бійцям

Схожі публікації


Догори