Інформаційна робота для членів Профспілки

Інформаційна робота для членів ПрофспілкиНа початку квітня 2016 року вийшов перший номер щоквартальної електронної газети «Освітяни Луганщини» Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З огляду на те, що все обладнання та устаткування газети «Єдинство» ФПЛО залишилося на окупованій території, а Федерація профспілок Луганської області тільки починає свою діяльність і поки що немає коштів на її утримання, обком Профспілки вирішив налагодити випуск своєї електронної газети для потреб освітян області.

У розробці електронної газети взяли участь всі працівники апарату обкому. На сторінках газети планується розміщувати інформацію про діяльність Профспілки, про зміни у законодавчих актах України та надавати роз’яснення щодо їх застосування з метою надання допомоги у захисті трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

Електронна видання «Освітяни Луганщини» буде розповсюджуватися за допомогою електронний пошти до кожної первинної профспілкової організації.

З матеріалами першого номеру електронної газети можна ознайомитися на сайті Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України – ponlug.at.ua.

 

С.В. Севрюк, голова обласної Луганської організації Профспілки

 

Схожі публікації


Догори