Зустріч міністра освіти з ректорами провідних ВНЗ України в університеті Шевченка

Зустріч міністра освіти з ректорами провідних ВНЗ України в університеті Шевченка14 червня 2016 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками 45 провідних університетів України. Участь у зустрічі взяв також віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

На ній також були присутні директор департаменту вищої освіти МОН України Олег Шаров та голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак.

Присутніх привітав Президент Спілки ректорів ВНЗ України академік Леонід Губерський.

У ході наради відбулася розлога і конструктивна розмова з актуальних проблем розвитку вищої освіти країни.

Особлива увага загострювалася на питаннях цьогорічної вступної кампанії, зокрема, щодо особливостей прийому вступників з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Лілія Гриневич підтримала пропозицію ректорів про необхідність вдосконалення законодавчих і нормативно-правових актів вищої освіти за активної участі у цьому процесі Спілки ректорів вищих навчальних закладів України.

 

За матеріалами КНУ імені Тараса Шевченка

 

Зустріч міністра освіти з ректорами провідних ВНЗ України в університеті Шевченка Зустріч міністра освіти з ректорами провідних ВНЗ України в університеті Шевченка

 

 

Схожі публікації


Догори