Спартакіада серед працівників освіти Вінниччини

Щороку восени обком Профспілки працівників освіти і науки, обласне відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, Департамент освіти і науки облдержадміністрації проводить спартакіаду серед працівників системи загальної середньої освіти області.

Цього року у середині вересня команди 28 районів і міст Вінниччини (всього 392 осіб) змагалися з міні-футболу, легкої атлетики,шахів, шашок, настільного тенісу, і кульової стрільби.

Відкриття спартакіади розпочалося хвилиною мовчання, вшановуючи загиблих під час військових дій на сході України .

Учасників змагань вітали голова облорганізації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, начальник обласного відділення з фізичного виховання та спорту Генадій Бочарьов.

Сергій Пугачов у своєму виступі повідомив про те, що переможці змагань отримають премії обкому Профспілки відповідно за І командне місце 2000 гривень, ІІ – 1500 гривень, ІІІ – 1000 гривень.

Два дні тривали спортивні баталії освітян. Загальну першість виборола команда м. Могилева-Подільського,  друге місце посіла команда Калинівського  району, третє команда Літинського району.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових спортивних досягнень!


 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори