Освітяни області продемонстрували майстерність на змаганнях зі спортивного туризму

Із 6 до 9 жовтня 2016 року на базі ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» відбулися обласні змагання зі спортивного туризму серед членів профспілки навчальних закладів Чернігівщини, присвячені Всесвітньому Дню туризму.

Захід проводився Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації спільно з обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки на території дитячого табору «Юний турист» (с. Количівка, Чернігівський р-н).

У змаганнях взяли участь команди Бахмацького, Талалаївського, Семенівського, Чернігівського, Козелецького районів та міст Ніжина, Прилук і Новгорода-Сіверського, за що велика подяка структурним ланкам обласної організації Профспілки, які сприяли участі команд у змаганнях.

Педагоги змагались з різних видів програми: з пішохідного туризму на командних дистанціях «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод» (зв’язки), демонстрували свої вміння й навички в туристичному конкурсі «Спецзавдання», долали дві дистанції з велосипедного туризму («Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал»), змагалися за перемогу в конкурсній програмі, яка включала  в себе: «Фотоконкурс» і «Туристський побут».

Переконливу перемогу  в загальному заліку здобула команда міста  Новгород-Сіверського, ІІ місце посіла команда м. Ніжина, а ІІІ місце виборола команда м. Прилук.

На змаганнях з велосипедного туризму місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда м. Новгород-Сіверського,

ІІ місце – команда Семенівського району,

ІІІ місце – команда м. Ніжина.

Перемогу в командному заліку на дистанції командна «Смуга перешкод» (зв’язки) здобула команда міста Новгород-Сіверського, ІІ місце посіла команда м. Ніжина, а ІІІ місце залишила за собою команда м. Прилук.

В особистих змаганнях серед змішаних зв'язок І місце вибороли Тарара Владислав та Кармазіна Ірина (м. Ніжин), ІІ місце – Балабко Євгеній та Щепочкіна Марія (м. Новгород-Сіверський), ІІІ місце здобули представники Талалаївського району – Грабовий Андрій і Ревтюх Дарія. Серед чоловічих зв'язок І місце посіли педагоги міста Новгород-Сіверського – Сєдов Богдан і Сокол Євгеній, ІІ місце вибороли Дурас Дмитро та Паламар Святослав – представники м. Прилуки, а ІІІ місце посіли Баранов Борис та Купрієнко Олександр – представники Семенівського району.

На дистанції командна «Смуга перешкод» місця розподілились наступним чином:

І місце посіла команда міста Новгород-Сіверського,

ІІ місце – команда м. Прилуки,

ІІІ місце виборола команда Талалаївського району.

Призерами туристичного конкурсу «Спецзавдання» стали команди міст Ніжина, Новгород-Сіверського та Прилуки, які посіли відповідно І, ІІ та ІІІ місце.

Також педагоги змагалися у конкурсній програмі, до якої входили «Фотоконкурс» та «Побут».

«Фотоконкурс» виграла команда міста Ніжин, ІІ місце поділили між собою команди Чернігівського району та міста Прилук.

Наймасовішим у нагородженні виявився  конкурс «Побут», де перших місць виявилось аж сім.

Чернігівська обласна організація Профспілки приєднується до вітань переможців та призерів! Бажаємо і надалі бути провідниками активного та здорового способу життя серед членів Профспілки та підростаючого покоління!

 

Віктор Силенко, 

головний суддя змагань

Схожі публікації


Догори