Освітянський конкурс серед молодих педагогів

Стало доброю традицією проводити міський інтелектуальний онлайн-конкурс «Педагогічний старт – 2016» серед молодих педагогів. 

Конкурс проводиться Бахмутською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України разом з Управлінням освіти Бахмутської міської ради з метою виявлення талановитих, творчо працюючих молодих учителів.

Онлайн-змагання проходили у базових школах освітніх округів: у НВК №11 (освітній округ №1), у ЗОШ №12 (освітній округ №2), у ЗОШ №24 (освітній округ №3), у ЗОШ №10 (освітній округ №4), у ЗОШ №7 (освітній округ №5), у ЗОШ №13 (освітній округ №6), у ЗОШ №15 (освітній округ №7).

У ході гри 42 конкурсанти розкрили свій професійно-особистісний потенціал. З метою досягнення максимальної об’єктивності при виборі переможців працювало компетентне журі, членами якого були фахівці з досвідом практичної педагогічної роботи у системі освіти, переможці конкурсів педмайстерності минулих років, профспілкові лідери, ветерани педагогічної праці.

Призові місця були розподілені наступним чином:

  •  І місце – команди освітніх округів №2 «Крок у майбутнє» (ЗОШ №№12,2,18, ДНЗ №№16,55,47,39) і №5 «Територія успіху» (ЗОШ №№7,1, ДНЗ №№25,36);
  •  ІІ місце – команда освітнього округу №4 «Перспектива плюс» (ЗОШ №№10,4, ДНЗ №18);
  •  ІІІ місце – команди освітніх округів №1 «Старт» (НВК №11, ЗОШ №5, ДНЗ №№52,10) і №6 «Рівний-рівному» (ЗОШ №№13,14, ДНЗ №№14,17,59).

Переможці нагороджені дипломами Бахмутської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, для учасників конкурсу організовано екскурсію до соляної шахти.

Участь молодих фахівців у конкурсах та інтелектуальних змаганнях є стимулом для подальшого підвищення їх професійної компетентності.

 

А.М. Руднєва,

Голова Бахмутської міської організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори