V пленум Вінницької обласної організації Профспілки

Перед початком роботи V пленуму Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, який відбувся 21 грудня ц.р., голова облорганізації Профспілки С.Г. Пугачов проінформував членів обкому про підтвердження репрезентативності Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На пленумі було розглянуто питання «Про роботу виборних органів організаційних ланок профспілки з представництва та захисту прав працівників навчальних закладів в умовах децентралізації повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

В обговоренні даного питання взяли участь заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – І.Д. Івасюк, голова Іллінецької районної державної адміністрації – А.Р. Лисак, голова Гайсинської районної ради – Г.І. Боровий та члени обкому.

Для членських профорганізацій були роздані нормативні акти та методичні рекомендації щодо передачі, реалізації і розмежування повноважень у сфері загальної середньої освіти РДА.

Також на пленумі було затверджено перспективний план на 2017 рік, профбюджет тощо.

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори