IV пленум Вінницької обласної організації Профспілки

IV пленум Вінницької обласної організації ПрофспілкиСьогодні держава стоїть на порозі неминучих кардинальних реформ, які стали такими необхідними, однак проходять вкрай болісно для працівників бюджетної сфери, а отже, освітян та науковців.

Зрозуміло, попереду нас чекають важкі часи, тому одним із головних питань, що розглядались на Пленумі обкому Профспілки слухалося питання ходу виконання Угоди між Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та комітетом Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки за 2013-2015 роки.

Про хід виконання Угоди з доповідями виступили  голова Вінницької обласної організації Профспілки С.Г. Пугачов та перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – О.А. Чорна.

У роботі пленуму взяли участь начальники районних, міських відділів освіти, які активно долучились до обговорення доповідей. Своїм досвідом роботи з даного питання поділились директор Департаменту освіти  Вінницької міської ради В.В. Буняк, начальник відділу освіти Козятинської райдержадміністрації А.А. Діденко, з пропозиціями щодо вирішення проблем в галузі освіти виступила начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації І.В. Цимбал та голова Вінницької районної  організації  Профспілки працівників освіти і науки М.М. П’ятак.

Після обговорення основного питання було прийнято рішення про продовження дії Угоди на 2016-2018 р.р. із внесенням доповнення щодо встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам закладів та установ освіти в розмірі 20 відсотків заробітної плати (посадового окладу). Також було прийнято звернутися до депутатів Верховної ради, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки  з ряду питань, які стосуються оплати праці  педпрацівників тощо.

Вінницька обласна організація Профспілки

IV пленум Вінницької обласної організації Профспілки IV пленум Вінницької обласної організації Профспілки

 

IV пленум Вінницької обласної організації ПрофспілкиIV пленум Вінницької обласної організації Профспілки

 

IV пленум Вінницької обласної організації ПрофспілкиIV пленум Вінницької обласної організації Профспілки

 

 

Схожі публікації


Догори