Виробнича нарада у Тернополі

2 лютого 2017 року на черговій виробничій нараді керівники виборних профорганів районних, міських організацій обговорили актуальні питання діяльності.

Голова обласної організації Профспілки Людмила Мокей окреслила першочергові завдання профспілкового руху, спрямовані на здійснення соціально-економічного захисту спілчан у період змін освітнього законодавства, а також виклики, які потребують негайного вирішення.

Також голова обкому ознайомила присутніх із матеріалами президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки від 24 січня 2017 року.

Учасники наради поділилися інформацією щодо стану виплати заробітної плати за січень поточного року, забезпечення видатками на освіту на 2017 рік, збереження надбавки за престижність педагогічної праці, а також ситуації з приводу намірів місцевих керівників по скороченню працівників освіти та дій профспілкових організацій, спрямованих на недопущення цього.

У цьому контексті проаналізовано лист ЦК Профспілки працівників освіти і науки від 1.02.2017 № 02-8/42, яким доведено до відома організаційних ланок протокол засідання Міжвідомчої робочої групи(завантажити…) з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати від 26 січня 2017 року під головуванням віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Профспілкові лідери акцентували увагу на важливості вжиття необхідних заходів для наближення термінів підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних заходів, методичних установ та інших закладів й установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів, тому одноголосно схвалили відповідний проект звернення до голови обласної державної адміністрації Степана Барни та  голови обласної ради Віктора Овчарука.

Голова Заліщицької районної організації профспілки Олексій Прогодюк зауважив, що місцеві органи управління освітою розпочали процес скорочення непедагогічних працівників, посилаючись на розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 22 грудня 2016 року, яким затверджено заходи щодо економного та раціонального використання місцевих бюджетів у 2017 році. Зокрема, пунктом 13 цих заходів зобов’язано «забезпечити скорочення працівників загальноосвітніх навчальних закладів (крім педагогічних) та працівників закладів професійно-технічної освіти щонайменше на 10 відсотків».

Така вказівка є грубим втручанням в роботу місцевого самоврядування, в першу чергу тому, що некоректно застосовано пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р. №710, адже в нею затверджено  заходи щодо ефективного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.

Освітян турбує непродумане дублювання згаданого розпорядження усіма представниками місцевої влади у районах області та спроби здійснити заходи по скороченню у комунальних навчальних закладах, а надто показник «не менше 10 відсотків».

Такі дії місцевих керівників ніяк не співпадають із заявами урядовців про недопущення фактів переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу, скорочення чи направлення їх у відпустки без збереження заробітної плати, виплати зарплати у розмірі менше мінімального. 

Про недопущення порушення прав профспілок при утворенні нових об’єднаних територіальних громад та налагодження співпраці із керівниками державної влади, органів місцевого самоврядування й освітянських управлінських структур вкотре наголосила заступник голови обласної організації Оксана Піхурко.

Юрисконсульт Степан Кушик зупинився на питаннях практичного застосування законодавчих змін в оплаті праці відповідно до законів України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (№1774 – VIII від 6.12.2016 р.) та «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (№1801-VIII від 21.12.2016 р.); здійснення профспілками громадського контролю за додержанням законодавства про працю України; збільшення фінансових та штрафних санкцій за порушення трудового законодавства.

Аналіз обліку профспілкового членства на підставі статистики за 2016 рік зробила головний спеціаліст обласної організації Ольга Лапіна, а фінансової звітності та дисципліни – головний бухгалтер Олеся Лопатинська.


 

 

Прес-центр Тернопільської обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори