Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл

Наразі підготовка закладів та установ освіти Житомирської області до нового 2017-2018 навчального року завершена на 85%.

Житомирщина – у трійці лідерів за створенням опорних шкіл. Про це повідомив під час селекторної наради прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, дуже важливо, що процес створення опорних шкіл розпочався. На сьогодні їх є вже 388. «У таких школах маємо зовсім іншу якість освіти. Зі створенням опорних шкіл найкраще впоралися Кіровоградська, Львівська, Житомирська та Київська області», – зазначив Гройсман.

За словами голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, який брав участь у цій нараді, у Житомирській області створено 30 опорних шкіл, з них 19 – в об'єднаних територіальних громадах, 11 – у районах. У цьому році на оснащення опорних закладів було розподілено з різних джерел понад 44 млн грн.

Всього в області функціонує 717 загальноосвітніх навчальних закладів. Читайте також На Житомирщині в рамках децентралізації Новоборівська громада збільшила за рік свій бюджет у 10 разів

Загалом, наразі підготовка закладів та установ освіти Житомирської області до нового 2017-2018 навчального року завершена на 85%.

У поточному році на підготовку навчальних закладів області залучено приблизно 180 млн грн, що на 20 млн грн більше, ніж у минулому році.


За матеріалами Інтернет-видань Н 

Схожі публікації


Догори