VI пленум Луганського обласного комітету Профспілки

22 грудня 2017 року на базі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля відбувся VI пленум Луганського обласного комітету Профспілки.

У роботі пленуму обласної організації Профспілки взяла участь заступник директора Департаменту облдержадміністрації – начальник управління освіти та науки Тетяна Миколаївна Ткачова.

На розгляді пленуму головними питаннями були – «Про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання Луганського ОК Профспілки працівників освіти  і науки України в умовах соціально-економічної трансформації» та «Про план роботи Луганського обкому Профспілки працівників освіти і науки України на І півріччя 2018 року».

Відкрив пленум та виступив із доповіддю з основного питання порядку денного Сергій Віталійович Севрюк, голова обласної організації Профспілки.

Про деякі аспекти нового Закону України «Про освіту» розповіла та відповіла на запитання членів обкому Профспілки Ткачова Тетяна Миколаївна - заступник директора Департаменту облдержадміністрації – начальник управління освіти та науки.

Також були обговорені подальші дії галузевої Профспілки щодо удосконалення соціально-економічного захисту членів Профспілки та соціального партнерства з Департаментом освіти облдержадміністрації.

Завершуючи пленум, голова обкому Профспілки привітав з наступаючим Новим роком та побажав всім присутнім здоров'я, щастя, успіхів у роботі Профспілки та мирного неба над країною.

Луганська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори