Щодо ситуації, що склалася в Луганській обласній організації Профспілки

Щодо ситуації, що склалася в Луганській обласній організації ПрофспілкиЗ метою забезпечення представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки Луганської області 26 листопада 2014 року відбулися збори голів організаційних ланок Профспілки, які знаходяться на територіях, підконтрольних українській владі. На зборах було утворено координаційну раду у складі 5 осіб, яка ініціювала проведення виїзного засідання 11 Пленуму Луганського обкому Профспілки у м. Харків 28 січня 2015 року.

Виїзний Пленум Луганського обкому Профспілки затвердив (до стабілізації ситуації в регіоні) тимчасову структуру Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та комітет Луганської обласної організації Профспілки, які знаходяться на територіях, які контролює українська влада. Було сформовано президію Луганського обкому Профспілки у складі 7 представників організаційних ланок Профспілки.

Для забезпечення роботи Луганської обласної організації Профспілки та здійснення статутної діяльності до проведення звітно-виборної конференції Пленум уповноважив члена президії С.В. Севрюка на представництво інтересів Луганської обласної організації Профспілки в установах, підприємствах, організаціях усіх форм власності та виконання інших юридично значимих дій. Йому доручено здійснити перереєстрацію місцезнаходження Луганської обласної організації Профспілки в органах юстиції відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 5.11.2014 року № 1849/5.

Організаційним ланкам Профспілки, які знаходяться на територіях, які контролює українська влада, запропоновано завершити звітно-виборну кампанію до 20 березня 2015 року. Звітно-виборну конференцію Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України вирішено провести у квітні 2015 року.

Організаційний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори