Перемога профспілкової організації – людину поновлено на роботі

Рішенням Носівського районного суду від 17.01.2018 поновлено на роботі директора Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Євгена Григоровича Бондарчука.

Ще влітку 2017 року Носівська міська рада прийняла рішення про переведення всіх директорів шкіл об’єднаної територіальної громади на контрактну форму трудового договору строком на один рік.

Єдиний з керівників ЗОШ, хто не написав заяву про переведення на контракт, був директор Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Євген Григорович Бондарчук. Тому, 5 вересня 2017 року наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради його звільнено з посади за відмову від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці згідно з п. 6 ст. 36 КЗпП України.

Як активний профспілковий діяч, Є.Г. Бондарчук не міг погодитися з неправомірними діями роботодавця і оскаржив своє звільнення до суду. Його інтереси представляв юрисконсульт Чернігівської обласної організації Профспілки О.В. Лугина.

17.01.2018 Носівський районний суд задовольнив позов у повному обсязі. Як зазначив суд у своєму рішенні, відповідач не мав жодних правових підстав вимагати укладення контракту в обов’язковій формі.

Таким чином, суд підтвердив позицію обласної організації Профспілки, що переведення педагогічних працівників на контрактну форму трудового договору без їх згоди, не відповідає закону.

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори