У Кам`янському районі схвалено угоду на новий термін

19 квітня 2017 року відбулося спільне засідання колегії відділу освіти та ради районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядку денному обговорювалося питання виконання Угоди між відділом освіти Кам`янської районної державної адміністрації та районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України за 2011-2015 роки, пролонгованої на 2016 рік.

У роботі засідання брали участь керівники загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти, методисти відділу освіти, члени ради районної організації Профспілки.

Зі звітною доповіддю зі сторони роботодавця виступила в.о. начальника відділу освіти В.А. Морозова, від профспілкової – голова районної Профспілки О.Г. Шамрай.

Керівники відділу освіти та профспілкової організації відзначили, що злагоджена робота соціальних партнерів та ефективна співпраця, виважений підхід до вирішення питань у галузі дали свої позитивні результати.

Сторони угоди прозвітували про свою роботу і зазначили, що переважна більшість зобов’язань, які включала в себе Угода на 2011-2015 та 2016 роки, сторонами виконані. Багато питань вирішувалися шляхом переговорів, консультацій та пошуку прийнятих рішень, однак були й такі, які залишаються актуальними й на сьогодні.

На користь соціального діалогу свідчать позитивні здобутки, досягнуті в ході реалізації положень угоди. Відділ освіти та органи місцевого самоврядування приділяють багато уваги ремонту навчально-виховних закладів, заміні старих вікон.

Йшла ділова розмова про подальше зміцнення профспілкових організацій, активізацію їх діяльності щодо здійснення правового, соціально-економічного захисту членів профспілки, організації та проведення колективно-договірної кампанії. Забезпечено певне зростання заробітної плати працівників. Результативними є положення Угоди щодо своєчасної  у повному обсязі виплати заробітної плати, відпусток та матеріальної допомоги на оздоровлення, здійснювалось стабільне функціонування мережі навчальних закладів.

Голова районної організації наголосив на необхідності подальшого розвитку соціального партнерства як з віддлом освіти, так із виконавчою владою та місцевим самоврядуванням.

Виступаючі в обговоренні на спільному засіданні колегії відділу освіти та ради профспілки: Н.А. Легенька, директор Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; В.М. Соколова, голова ПК Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; В.І. Комісаров, директор Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ю.А. Погорілий директор Тимошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Л.А. Чудна голова ПК Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Гавриленко О.І., директор Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Могилка А.П., голова ПК Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Бойко Н.Ю. голова ПК Кам’янського  еколого - економічного ліцею; Гудій О.О., завідувачка ДНЗ «Рукавичка»  с. Грушківка; Т.Ю. Сердюк голова ПК Телепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; С.М. Шишкіна, голова ПК ДНЗ «Зірочка» м. Кам`янка наголосили на виконанні попередньої угоди та прийнятті нової. А також відзначали, що в єдності, згуртованості, особиста активність та принципова позиція кожного члена профспілки щодо відстоювання законних прав та інтересів  працівників і ветеранів галузі – головне в діяльності первинних та районної організації Профспілки. 

Угода була схвалена присутніми одноголосно і підписана сторонами в особі в.о.начальника відділу освіти В.А. Морозової та голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України О.Г. Шамрая.

У новій Угоді зобов'язання, які не втратили своєї актуальності, а також ті, які не вдалося виконати з певних причин між відділом освіти і районною організацією Профспілки працівників освіти на 2017-2021 роки і стануть підґрунттям для поліпшення умов праці і сигналом до початку укладення колективних договорів в закладах освіти району.        

У згуртованості та єдності наша сила!

 


Олександр Григорович Шамрай, 

голова Кам`янської районної організації Профспілки, Черкаська область 

Схожі публікації


Догори