Нову Угоду на Рівненщині – укладено

28 грудня 2016 року відбулося спільне засідання колегії управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та ради Рівненської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У засіданні взяли участь заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко, члени колегії та ради обласної організації Профспілки, начальники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад області.

На засіданні обговорили стан виконання Угоди між управлінням освіти науки Рівненської обласної державної адміністрації та радою обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за 2016 рік та Угоду між управлінням освіти і науки Рівненської обласної  державної адміністрації та радою обласної  організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2017-2020 роки

Світлана Богатирчук-Кривко відзначила у своєму виступі, що злагоджена робота між управлінням освіти і науки та радою обласної організації Профспілки, ефективне соціальне партнерство, виважений підхід до вирішення питань в галузі дає позитивний результат.

Членами колегії управління та ради обласної Профспілки робота з виконання Угоди оцінена на задовільно, оскільки переважна більшість зобов’язань, які включала в себе Угода на 2011-2016 роки, Сторонами виконані.

Зобов'язання, які не втратили своєї актуальності, а також ті, які не вдалося виконати з певних причин, знайшли своє місце в Угоді між управлінням освіти і науки та обласною радою Профспілки на 2017-2020 роки.

Угода була підписана Сторонами в особі начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Г.М. Таргонського та в особі голови ради обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ю.І. Кравця.


 
 

Рівненська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори