Угода на Горохівщині – укладена

16 лютого 2017 року спільно з колегією відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації відбувся V пленум  Горохівського райкому Профспілки працівників освіти і науки. Порядок денний – «Про стан виконання Угоди між відділом освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації та Горохівським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки за 2011-2015 роки та укладання Угоди між відділом освіти, молоді і спорту Горохівської районної державної адміністрації та Горохівським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2021 роки».

З інформацією про виконання зобов’язань за Угодою виступила голова райкому Профспілки Євгенія Карп’як, яка відзначила, що соціальний діалог з відділом освіти, молоді та спорту Горохівської РДА, як із соціальним партнером, спрямований на забезпечення виконання положень районної Угоди, запобігання порушенням трудових, соціально-економічних прав працівників освіти району. Захисні положення Угоди та колективних договорів сприяли вирішенню питань, пов’язаних з оплатою праці, регулюванням робочого часу та часу відпочинку, визначенням додаткових соціальних пільг та гарантій.

За період дії Угоди не відбулося суттєвого скорочення працівників, відпусток за власний рахунок, звільнень працівників за ініціативи керівника, також не укладалися строкові угоди з працівниками з мотивації необхідності його випробування, не допускалися переукладання безстрокового договору на строковий з підстав досягнення пенсійного віку.

Відповідно до положення Угоди забезпечується матеріальне стимулювання педагогічних працівників за високі досягнення в праці. Встановлювали надбавки до посадового окладу вчителям, які підготували переможців олімпіад, які стали переможцями конкурсу «Вчитель року» у розмірі від 5%до 15 %.

Виділялися певні кошти на покращення санітарно-побутових умов закладів освіти району. За період дії Угоди зроблено капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ст. с. Печихвости, ЗОШ І-ІІ ст. с. Бережанка, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Горохів. У багатьох навчальних закладах замінено вікна на енергозберігаючі, облаштовано санвузли. Затверджена і діє програма «Здоров’я та відпочинок», виділялися кошти на лікування та покращення матеріального становища спілчан.

Про виконання положень Угоди відділом освіти, молоді та спорту РДА доповів начальник відділу освіти Віктор Білик.

В обговоренні виступів взяли участь директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Горохів Віктор Савчук, голова первинної профорганізації  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Брани Жанна Войціцька, директор НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів Володимир Зінчук.

Учасники пленуму одноголосно схвалили проект Угоди між відділом  освіти, молоді та спорту Горохівської РДА та Горохівським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2021 роки, після чого відбулося урочисте підписання цього важливого документа головою Горохівської районної організації Профспілки Євгенією Карп’як та начальником відділу освіти, молоді та спорту Віктором Біликом. 


Горохівський районний комітет Профспілки

Схожі публікації


Догори