Створено первинку Профспілки освітян на рівні Носівської ОТГ

Черговою профспілковою організацією Профспілки працівників освіти і науки України, створеною на рівні об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, стала Носівська.

8 лютого 2017 року члени Профспілки, які представляли всі навчальні заклади Носівської ОТГ, одноголосно прийняли рішення про створення первинної профспілкової організації на рівні громади. Головою організації обрана Друзь Олена Олександрівна. Обрано профком новоствореної організації, до складу якого ввійшли представники від профорганізацій кожного закладу освіти ОТГ.

У зборах також взяли участь представники Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, в.о. начальника новоствореного відділу освіти, молоді та спорту міської ради, керівники навчальних закладів.

У цей же день голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Т. Матвеєва та юрисконсульт О. Лугина відвідали Мринську ОТГ.

У приміщенні Мринської школи вони розповіли про процес створення нової профспілкової структури, яка б представляла інтереси спілчан перед керівництвом громади. У зустрічі взяв участь не лише профактив з цього закладу, а й з інших шкіл і дитсадків громади, які, незважаючи на непогоду, виявили бажання поспілкуватись з працівниками обласної організації Профспілки.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори