Херсонщина вітає лауреатів конкурсу «Учитель року – 2018»

Профлідером не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорити...

Профлідер лише той, хто вміє чути,

Підтримати, навчити, розсудити.

 

Херсонська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України пишається тим, що серед лауреатів конкурсу «Учитель року – 2018»  вчитель фізики Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, голова Нижньосірогозької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України – Олександр Сергійович Артеменко.

Олександр Сергійович – чудовий фахівець, учитель за покликанням, людина, яка  на посаді голови районної організації Профспілки відстоює трудові, соціально-економічні права та інтереси працівників освіти. Повсякденна, копітка робота вимагає повної відданості справі, наполегливості, уміння долати труднощі – і це притаманно нашому колезі.

Усі його уроки проходять при високому ступені зосередженості учнів, застосуванні проблемних ситуацій, відсутності байдужих до виконання завдань. Олександр Сергійович постійно вдосконалює педагогічну майстерність, підвищує фаховий і кваліфікаційний рівень, намагається завжди бути інформованим про інновації у методиці.

Будучи в призерах конкурсу «Учитель року – 2018», Олександр Сергійович Артеменко ще раз довів істину – лідер має залишатися лідером у будь-якій ситуації: під час проведення уроків для своїх вихованців, під час підкорення гірських вершин, в своїй родині та для членів організації Профспілки.

Херсонська обласна організація Профспілки бажає Вам, Олександре Сергійовичу, подальших успіхів у фаховому рості, єдності профспілкового руху, підкорення нових вершин.

Прес-центр Херсонської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори