Профспілка підтримала свято гумору та гарного настрою в Ніжині

Наближається один з найдобріших та найвеселіших днів нашого календаря – День сміху! З цієї нагоди, у двадцятих числах березня в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проведено традиційне свято гумору – ІІІ Всеукраїнський фестиваль КВН Кубок Гоголя.

Цього разу склад учасників був одним із найсильніших (переможці українських ліг КВН, учасники регіональних Ліг Сміху):

  •  «Дуракам закон не писан» збірна команда НДУ ім. Миколи Гоголя (м. Ніжин);

  • «2х2» (м. Ніжин);

  • «Хвилюватися немає причин» (м. Черкаси);

  • «Бомба-Ракета» (м. Київ);

  • «Harley Quinn’s» (м. Чернігів);

  • «7*Я» (м. Чернігів).

Були на Фестивалі і свої знаменитості – почесні гості: Михайло Денісов – фронтмен команди телевізійної Ліги Сміху «Замок Любарта», Арам Арзуманян – актор театру та кіно. Ведучий гри – уже традиційний наш гість та переможець Кубка Гоголя 2016, гравець команди телевізійної Ліги Сміху «Ветераны Космических Войск» – Артем Дамницький.

Кубок Гоголя цього року проводився за підтримки Ніжинського міського голови Анатолія Лінника, ректора НДУ ім. Миколи Гоголя Олександра Самойленка, депутата міської ради Олександра Шалая, соціально гуманітарного відділу та студради університету.

Вагомий внесок в організацію фестивалю внесла Первинна профспілкова організація студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та її голова Сергій Іванюк, який є капітаном команди «Дуракам закон не писан».

Проведене свято є результатом тісної співпраці Профкому студентів, соціально-гуманітарного відділу та адміністрації ВНЗ. У підсумку, студенти мають змогу реалізувати свої таланти, а Університет – ще раз підтвердити імідж одного з провідних та прогресивних навчальних закладів.

Зазначимо, що збірна команда КВН НДУ ім. Миколи Гоголя «Дуракам закон не писан», яка взяла бронзу на цьому Всеукраїнському фестивалі, досить активно і з успіхом змагається в різних українських лігах КВН. Наразі ніженці є переможцями фестивалю Сумської, Черкаської та срібними призерами фестивалю Чернігівської ліг КВН. Також хлопці є учасниками фестивалю Ліги Сміху в Одесі і вже скоро братимуть участь в Запорізький Лізі сміху (офіційний підрозділ телевізійної Ліги Сміху).

Сергій Іванюк, 

Голова ППОС Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Схожі публікації


Догори