Профспілка освітян області навчає і підтримує акцію протесту

26 вересня 2018 року в великій залі засідань Будинку профспілок майже 300 профактивістів закладів освіти з усіх міст, районів, ОТГ нашої області зібралися для навчання.

Розпочалося воно з приємних хвилин – нагородження профактиву грамотами Центрального, обласного комітетів Профспілки за високий професіоналізм, плідну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.

З учасниками семінару зустрівся голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Анатолій Добровольський, який повідомив, про рішення президії облміжпрофради підтримати Всеукраїнську акцію протесту, яка пройде у рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю в області – 9 жовтня 2018 року, а другий заключний етап – 17 жовтня 2018 року – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві.

Профспілка працівників освіти і науки України планує приєднатися до протестних дій і додала свої вимоги до влади.

Голова обласної організації Людмила Кучерява акцентувала увагу на заключенні колдоговорів, внесення до них змін у зв’язку з прийняттям Закону України «Про освіту», використання в роботі норм Закону «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» щодо повноважень виборного органу первинної профспілкової організації.

Методист навчально-методичного кабінету академії неперервної освіти Херсонської обласної ради Юрій Гаврилюк провів лекцію, акцентував увагу на використанні прав діяльності Профспілки, дотриманні норм трудового законодавства при звільненні члена Профспілки, роль профоргану при створенні ОТГ, контролю профспілки за веденням трудових книжок, оплатою праці.

Учасники семінару активно приймали участь у блоці «Відкритий мікрофон», ставили питання на які мали змогу отримати відповіді та консультації.

Завершилося навчання позитивними відгуками учасників та привітанням від Людмили Кучерявої з наступаючим святом – Днем працівників освіти.

Херсонська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори