Херсонська делегація на Чернігівщині

Освітяни з Херсонської області мали змогу працювати над підвищенням ефективності профспілкової роботи на Чернігівщині – землі багатої подіями та історією.

Так, 16-19 вересня 2018 року група керівників структурних ланок Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України вперше відвідала Чернігівський НМЦ. Делегацію очолила голова Херсонської обласної організації Людмила Кучерява.

Розпочалося навчання із зустрічі з головою Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Тетяною Матвєєвою.

Навчальний блок, який стосувався прав і повноважень профспілкової організації, колективно-договірного регулювання трудових відносин та питань оплати праці розкрили викладачі Центру Володимир Ковальчук і Тамара Назіна.

Далі профспілковці працювали з тренером Віталієм Копишем та розглянули аспекти колективного прийняття рішень в профспілці, життєвого циклу організації, цінностей профспілки та мотивації профспілкового членства через факти та формування атмосфери довіри.

Протягом семінару учасники мали змогу познайомитися із всесвітньо відомими архітектурними пам'ятками Чернігівського краю.

Традиційно, фінальним акордом семінару стало вручення сертифікатів та вітальні слова від директора Навчально-методичного центру Тетяни Осадчої.

Херсонська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори