Навчатися завжди корисно

Профспілковий актив Херсонської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України вже традиційно навесні проводить виїзні семінари-навчання для керівників закладів освіти та голів первинних профспілкових організацій цих закладів. 2018 рік не став винятком, тому 27 квітня 2018 року делегація Херсонської міської організації виїхала до Чернігова для участі у роботі семінару-тренінгу «Інструменти підвищення ефективності роботи профспілкового лідера в сучасних умовах» на базі навчально-методичного центу Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Тамара Назіна у вигляді практичного заняття розкрила питання регулювання соціально-трудових відносин в Україні, а саме: укладення та припинення трудових договорів, колективних договорів; питання оплати праці; відпустки, лікарняні, індексація зарплати; виплати і компенсації мобілізованим працівникам; додаткові пільги та гарантії у колективному договорі.

Не менш цікавим виявився тренінг «Мотивація профспілкового членства: факти та довіра». Моделювання ситуацій, активна командна робота та пошук рішень – так проводив свій тренінг тренер Віталій Копиш.

Сповнена вражень, нового досвіду, та впевнена в необхідності таких заходів делегація також мала можливість познайомитись з історією м. Чернігова, відвідати гетьманську столицю м. Батурин та національний парк «Межигір'я» у м. Києві.

Підсумок роботи – всі учасники отримали додаткові знання та сертифікати про те, що вони пройшли курс для керівників структурних ланок профспілкової організації.

Прес-центр Херсонського обкому Профспілки 

Схожі публікації


Догори