На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питань

На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питаньУ Чернігівській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України практикується така форма навчання профактиву як проведення дводенних семінарів на базі Навчально-методичного центру профспілок області. Прилуцька міська організація Профспілки нещодавно провела таке навчання для голів первинних профспілкових організацій міста.

До проведення семінару були залучені фахівці апарату обласної організації, Федерації профспілкових організацій (ФПО) області та Навчально-методичного центру профспілок.

Відкрила семінар голова обласної організації Тетяна Матвеєва. Вона зупинилася на питаннях діяльності Профспілки працівників освіти і науки України у сучасних умовах, ролі первинних профспілкових організацій у відстоюванні соціально-економічних інтересів працівників галузі.

Юрисконсульт обласної організації Олексій Лугина ознайомив присутніх з новими нормами законодавства та особливостями і застереженнями щодо проекту Закону України «Про освіту».

Геннадій Мироненко – голова Городнянської районної організації Профспілки, учасник дансько-українського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» провів тренінг «Переговори». Голови первинних профспілкових організацій вчилися підходити до проведення переговорів по укладанню колективних договорів творчо, враховуючи усі реалії сьогодення.

Про порядок проведення індексації грошових доходів населення та зміну істотних умов оплати праці учасникам семінару розповіла Тамара Назіна – завідуюча відділом соціально-правового захисту і економічних питань ФПО Чернігівської області.

Заступник голови обласної організації Ніна Дудка зупинилася на питаннях організаційної роботи в первинних організаціях, діловодства. Учасники семінару провели практичне заняття: склали план роботи організації на рік, провели засідання профкому, вчилися правильно оформляти документацію.

Питанням налагодження ефективної комунікації у профспілковій команді був присвячений міні-тренінг Володимира Ковальчука, юриста НМЦ профспілок. Разом із тренером учасники семінару відпрацювали навички взаємодії при виконанні складних завдань, а також обговорили принципи розподілу ролей та функцій в профспілковій команді.

 

Ніна Дудка, заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки

 

На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питань На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питань

 На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питань На семінарі Прилуцьких освітян в Чернігові опрацьовано низку актуальних питань

 

Схожі публікації


Догори