Семінар-навчання голів первинок Кремінського району

28 березня 2019 року в конференц-залі Будинку дитячої творчості (м. Кремінна) відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій Кремінської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Голова Кремінської районної організації Інна Олександрівна Полтавець зауважила, що головне питання навчального семінару – захист прав спілчан в умовах реформування освіти та децентралізації міського самоврядування. Виступаючими на семінарі були: Севрюк Сергій Віталійович, голова Луганського ОК Профспілки, Дмитро Маратович Усманов, головний спеціаліст з внутрішньоспілкової роботи ОК Профспілки, Жанна Вікторівна Ахмєдова, юрисконсульт ОК Профспілки.

У роботі семінару взяли участь голови ППО 16 закладів загальної середньої освіти, 5 закладів дошкільної освіти, відділу освіти, будинку дитячої творчості, Кремінського професійного ліцею, Кремінської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Кремінської обласної санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Усі присутні отримали  від організаторів семінару матеріали навчального заняття та черговий номер газети обласної організації Профспілки «Освітяни Луганщини».

У своєму виступі С.В. Севрюк розповів про проблемні питання та шляхи вдосконалення діяльності Профспілки, навів приклади успішної діяльності ОК із захисту соціально-економічних прав спілчан.

Про інформаційну роботу ОК Профспілки, необхідність використання новітніх ІТ-технологій у роботі первинок та про зміни у законодавстві з охорони праці розповів Д.М. Усманов.

Про права, повноваження та можливості діяльності голів первинних профспілкових організації, їх взаємодії з керівниками закладів освіти та органами місцевого самоврядування з захисту членів Профспілки та особливості застосування законодавства про освіту повідомила Ж.В. Ахмєдова.

Голова ППО НВК «Кремінський ЗЗСО № 3 – ЗДО» О.Ю. Калиниченко звернув увагу присутніх на найбільш поширені проблеми, які виникають у колективах при укладанні та реєстрації колективних договорів.

Голова ППО Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Л.І. Зьома неодноразово ставила питання, а наприкінці семінару висловила думку усіх присутніх щодо важливості та актуальності навчання профактиву.

Усі учасники семінару отримали суттєвий обсяг корисної інформації, вичерпні відповіді на різні питання та практичні поради щодо вирішення профспілкових питань.

Інна Полтавець, 

голова Кремінської районної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори