«День обласного комітету Профспілки» у Софіївському районі

28 листопада 2019 року обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України проводив виїзний семінар для профспілкового активу та адміністрації закладів та установ освіти Софіївського району за участі фахівців управління з питань праці  Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Ірини Константинової та  Олександра Клімчука.

Відкрив семінар в.о.  голови обласної організації Профспілки Сергій Козорог . Він окреслив низку питань, які будуть розглядатимуться та висловив  вдячність колегам Софіївського райкому Профспілки Наталі Білоус, Любові Кособі, начальникам відділів освіти за допомогу в організації семінару і  за сприяння у його проведенні.

Основні питання, які стали  предметом обговорення, а саме: атестація педагогічних працівників , які мають навантаження  з кількох предметів, виплати надбавки за престижність праці в максимальних розмірах; розподілу, перерозподілу та використання освітньої субвенції; зміни в законодавстві про освіту здійснення профспілковими органами громадського контролю за додержанням законодавства про працю в закладах освіти співпраці з органами Держпраці фахово розповіли  Ілона Нечипоренко, головний спеціаліст з соціально-економічних питань обкому Профспілки та юрисконсульт Андрій Швець.

У ході відкритого діалогу,  учасники обмінювались думками,  прикладами із вирішення різних проблем та шляхами їх подолання.

Учасники семінару отримали відповіді на всі свої запитання, методичну збірку матеріалів  підготовлену фахівцями обкому Профспілки  і залишилися задоволені проведеним заходом.

Дніпропетровська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори