У СумДУ дискутували на тему академічної доброчесності

Наприкінці квітня Сумський державний університет здійснював трансляцію прямого етеру «Академічна доброчесність у Новій українській школі», що відбувся за участі експертів із Сум, Києва та США.

У ході онлайн-дискусії йшлося про причини і шляхи боротьби з проявами плагіату, фабрикацій, хабарництва. Спікери обговорили зародження академічної недоброчесності у сім’ї та навчальних закладах, відповіли на запитання учасників заходу.

У розмові взяли участь координатор проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP Тарас Тимочко, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Артем Артюхов, завідувачка кафедри управління СумДУ Ганна Швіндіна, доцент Коледжу Лейк Каунті та Харпер Коледжу Галина Шоган, заступниця начальника управління освіти і науки Сумської міської ради Олена Назаренко, слухачі Малої академії наук України.

Модератором дискусії був Микита Ковалевський, студент, співробітник відділу позанавчальної роботи СумДУ, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

За результатами події експерти планують напрацювати нові спільні проєкти з подолання академічної недоброчесності у закладах освіти. 

Сумський державний університет


Схожі публікації


Догори