ХХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Профспілки

20 жовтня 2020 року успішно відбулася ХХ звітно-виборна конференція Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Зважаючи на адаптивний карантин, 139 делегатів працювали за змішаною системою: онлайн і офлайн, а сама конференція відбувалася у комбінованій формі – очно в приміщенні Львівського Будинку вчених і дистанційно завдяки платформі для проведення відеоконференцій ZOOM.

Голова Львівської обласної організації профспілки освіти і науки Марія Яцейко, звітуючи про діяльність за 5 років, розповіла, що сьогодні Львівська обласна організація профспілки освітян обєднує 92 682 спілчанина. А увесь процес виборів у профспілках в умовах карантинних обмежень: «Конференція згідно з постановою була запланована на 13 травня 2020 року, але у зв’язку з карантином впродовж цього періоду і до сьогодні ми проводили конференції в районах, містах, у студентських організаціях. Звісно, було складно. Ми дотримувалися умов карантину і передбачали ту кількість людей на конференціях, яку дозволяли умови карантину, але явка і кворум завжди були, тож конференції відбувались активно. Я справді дуже тішусь, що звітно-виборна кампанія сьогодні вдало завершується».

Після основної доповіді та обговорення одноголосним рішенням делегатів ХХ звітно-виборна конференція обрала Головою Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марію Яцейко, обрано і заступників голови.

Також було підбито підсумки останнього п'ятиріччя, проголосовано напрями діяльності на наступну каденцію, обрано президію, делегатів на ІХ з'їзд Профспілки працівників освіти і науки України, сформовано Раду.

Однозначно визнано, що така громадська організація як профспілка – це сила, яка здатна переконати владу у надзвичайній важливості справи захисту інтересів та прав її членів.

Наша сила і перевага – у єдності!

За матеріалами інформаційних повідомлень сайтів 

Львівського обкому Профспілки та ЛНУ імені Івана Франка

Схожі публікації


Догори