Каразінський університет має свого «Профспілкового лідера»

«Профспілковий лідер» – таким нагрудним знаком нагороджено голову студентської профспілки Каразінського університету Дар’ю Олександрівну Бортникову за 12 років свідомої самовідданої праці у профспілках України  на благо молодіжної аудиторії нашого університету.

«Сьогодні для мене визначний день – справа мого життя, якою я живу вже 12 років, спільні досягнення, які ми за цей час напрацювали з різними командами, досвід та знання, вкладені у мене тими, кого я визнаю своїми вчителями, отримали визнання! Це визнання втілилося у нагрудний знак «Профспілковий лідер».

Дякую членам профспілки Каразінського, які довірили мені захист своїх прав та реалізацію інтересів, команді, яка зі мною кожного дня втілює у життя яскраві та корисні проекти, обласній організації Профспілки працівників освіти і науки, Центральному комітету за нагороду, яка надає стимулу до подальшого руху та перемог. Обіцяю, що не зупинюсь на досягнутому!» – підкреслила Дар’я Бортникова.

Від редакції: У березні виповнився рік роботи Дар’ї Бортнікової, на посаді  голови студентського профкому, профспілкового лідера.

 Бортникова Дар’я: «Як Ви розумієте у всі наші плани втрутився карантин. Він вніс свої зміни та кардинально змусив усіх нас підлаштуватися під його правила. По-перше, через пандемію наша команда роз’їхалася різними куточками країни. Ми були вимушені перейти на дистанційну роботу. Усім організаціям заборонено проводити масові збори та концерти. Ми поставили на паузу співпрацю з кінотеатрами та театрами, бо все було зачинено. Наша команда не здалася та почала пристосовуватися до нових правил життя. Так, ми перші в Україні почали нараховувати матеріальну допомогу студентам онлайн. Студенти надсилають усі необхідні документи в електронному вигляді на пошту профкому, вони оброблюються, обговорюються, далі головний бухгалтер перераховує гроші на карткові рахунки. По-друге, нам вдалося перейти на оформлення субсидій онлайн. По-третє, відбувся традиційний оздоровчий відпочинок у Карпатах. Від профспілки оздоровилося приблизно 55 студентів. На щастя по приїзду ніхто не захворів.

Зараз ми щодня продовжуємо роботу з реалізації права на пільговий проїзд, контролю стипендійного забезпечення, позаосвітнього розвитку членів профспілки, 5 сезонів поспіль проект Karazin Student Card залишається у топі наших послуг.

– Яким чином проводилися заходи від Профкому?

– Усі наші профспілкові заходи проходили онлайн. Останній раз збиралися в Karazin Student Hall, 18-го листопада. Це буз затишний квартирник, але з онлайн глядачами. День студента також не змогли оминути та розіграли для молоді призи у Instagram.

6-го березня запросили до театр ім. Т. Г. Шевченка, а 28-го березня відвідали театр Музичної комедії, 31-го березня  члени профспілки відвідали спектакль молодіжного театру «Інакше». Нам вдалося провести перемовини з кінотеатром «Paladium», де плануємо бронювати залу та влаштовувати кінопокази. Улітку сподіваємося поїхати подорожувати за декількома напрямками: Карпати, Одеса,  Херсон. Усіх чекаємо, запрошуємо та завжди раді бачити!

– Дар’є, як Вам працюється в новому статусі?

– Відповідально, але працюємо! Іноді буває страшно, але я неймовірно вдячна членам профспілки, які  мені довірили цю роботу.

Дякую студентам, які підтримують, дякую адміністрації, керівникам структурних підрозділів університету, деканам, директорам навчально-наукових інститутів, нашим партнерам – студентському самоврядуванню.

Щиро дякую команді профспілки, бо саме завдяки цим людям я знаходжу в собі мотивацію та поштовх працювати на благо студентів ще краще. У нашій команді-сім`ї всього 39 лідерів, особливо хочу подякувати за наші перемоги у цьому році: Сорокіній Марині, Піксасовій Анастасії, Пащенко Любові, Антону Воробйову, Анні Караченцевій, Cімцовій Карині та Самойловій Аліні.

Разом – ми сила! Дякую кожному!  

Ю. Брежнєва, 

«Газета Харківський університет» 

Схожі публікації


Догори