Осучаснення профспілок неможливе без діджиталізації

Цифрова грамотність – невід’ємна частина сучасності. Адже вміння використовувати онлайн-інструменти, вебсервіси, технології мультимедіа та візуалізації даних – істотно впливає на ефективність роботи працівників. Саме тому, всі працівникиЧеркаського обласного комітету Профспілки ґрунтовно підійшли до освоєння новацій у сфері інформаційних технологій.

З метою ознайомлення з можливостями сучасних інструментів для забезпечення діджиталізованої діяльності профспілок, 7 квітня 2021 року відбулося навчання «Знайомимося з Microsoft 365», яке організував і провів Руслан Пархоменко, заступник голови обласної організації Профспілки з питань молоді та студентів.

Учасники навчання заслухали теоретичний блок можливостей хмарного сервісу Microsoft 365 та відпрацювали практичні навички роботи у спільній «хмарі», електронній пошті Outlook, сховищі OneDrive, навчилися спільно редагувати документи Microsoft Office.

Офіс обкому Профспілки планує в майбутньому повністю перейти на роботу в paperless середовищі, провести навчання з опанування платформи Microsoft 365 для всіх організаційних ланок обласної організації Профспілки, адже сучасні технології вимагають сучасних дій для ефективної роботи на благо освітян. 

 

Черкаська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори