Відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки на базі КНУБА

17 листопада 2021 року відбулося офіційне відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 

На захід завітали міністри освіти і науки України Сергій Шкарлет, Вадим Гутцайт – міністр молоді та спорту України. 

Серед почесних гостей  – Світлана Даниленко та Олексій Шкуратов, заступники міністра освіти України, Станіслав Сташевський, перший–віце президент Будівельної палати України, Антолій Дронь, Олександр Ротов, віце-президент Конфедерації будівельників України, віце-президент Будівельної палати України, народний депутат України Микола Голомша, Іван Крулько, перший заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній раді ІХ скликання, Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад та територій України, Микола Томенко – віце-президент Олімпійського комітету України, Олександр Густелєв, заступник голови КМДА, Андрій Андрєєв, депутат Київради VIII скликання, Ірина Чечотка, голова Солом’янської райради держадміністрації м. Києва, Валерій Безус, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Вадим Місюра, віце-президент футболу Києва, Максим Луцький, ректор НАУ, Володимир Бугров, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, Володимир Чернєй, ректор Національної академії внутрішніх справ, Андрій Черняк, ректор Національної академії СБУ, Володимир Толубко, ректор Державного університету телекомунікацій, Олександр Рувін, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України, Роман Греба – президент Української федерації учнівського спорту, Вадим Стеценко, голова комітету фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України, Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Захід був приурочений до Міжнародного дня студентів.

Спортивний центр включає футбольне поле зі штучним покриттям, бігові тартанові доріжки, спортмайданчики та трибуни для глядачів.

З вітальним словом виступив ректор КНУБА Петро Куліков, який висловив подяку усім, хто долучився до реконструкції спортивного центру КНУБА.

Міністр освіти і науки України побажав, щоб у Центрі завжди було «гаряче» від занять фізичними вправами, адже здоров’я та спорт – важливі складові не лише під час здобуття освіти, а й впродовж життя.

У свою чергу голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь привітав молодь з Днем студента, побажав їм наснаги, оптимізму та впевненості у власних силах. Також він наголосив на тому, що відкриття сучасного спортивного центру – це значна подія для студентства Київського національного університету будівництва і архітектури. Тепер вони матимуть можливість проводити спортивні змагання, підтримувати фізичну форму та зміцнювати своє здоров’я.

Господарі і гості розписалися на футбольних м’ячах на пам’ять про святкову подію. М’ячі будуть передані в музей КНУБА, як історичні експонати. Після цього розпочався товариський матч між командами з футболу викладачів КНУБА і КНУ імені Тараса Шевченка, яка завершилася нічиєю.

У перерві матчу вітали найкращих студентів. І бажали їм досягти ще більших висот у спорті та навчанні.

 

За матеріалами – пресслужба Київської міської організації Профспілки,

 сайту КНУБА 

 

Схожі публікації


Догори