Внесок кременчан у перемогу

Із початком активних військових дій волонтерська діяльність в Україні стала масовою. Усі як один стали на захист країни – на фронті й в тилу.

Найшляхетніші прагнення бути корисними в тилу не оминули і Кременецьку районну організацію Профспілки працівників освіти і науки України, яку очолює Лілія Чечуріна.

Профспілкова організація долучилася до облаштування місцевої територіальної  оборони і зі свого бюджету виділила на це 4 тисяч гривень, ще 5600 гривень пішло на закупівлю дизельного палива для волонтерів.

Сьогодні кожен заклад освіти працює на потреби фронту. Первинками на закупівлю продуктів харчування виділено 42 000 гривень. Щодня спілчани готують тушківки, вареники, печиво, виготовляють маскувальні сітки та відшивають військову амуніцію.

  7 - 10 травня 2022 року Лілія Чечуріна перебувала у Кракові. Тут на центральній площі міста постійно проходять мітинги на підтримку українців, які боронять свою землю та сімей, котрі  змушені були виїхати до Польщі з окупованих територій.

Краківський волонтерський центр, створений українською молоддю, інформує жителів та туристів Кракова про жахіття війни в Україні.

Серед волонтерів у Кракові активіст, патріот – син голови районної організації Профспілки Іван Чечурін. На зібрані кошти від мітингів у ці дні було закуплено предмети військового побуту, медикаменти, витратні матеріали. Все це Лілія Іванівна привезла в Україну  і передала землякам-кременчанам, які боронять наш спокій на східному фронті.


Пресцентр Тернопільської облорганізації Профспілки 

Схожі публікації


Догори