Волонтерський рух об'єднав суспільство

Війна змінила наше життя і змінює пріоритети, незалежно від того, в якому куточку нашої чудової України ми б не знаходилися!

Війна страшна для всіх, особливо для тих людей, чиї діти, батьки, брати, сестри воюють. Для тих, які знаходяться на окупованих територіях. Для тих, які змушені були покинути свої зруйновані домівки і переселитися в інші місця. Для тих, які залишилися без житла, одягу, їжі…

Війна – це горе, яке нікого не залишає байдужим.

У цей складний період волонтерський рух об'єднав наше суспільство. Рівненська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України, її організаційні ланки, члени Профспілки з першого дня війни активно долучилися до нього. 

За час війни на підтримку ЗСУ, територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб і постраждалих від війни, зокрема і тих, що проживають у профспілковому санаторії «Горинь», з бюджетів обласного, територіальних, первинних профспілкових організацій закладів освіти перераховано приблизно 3 мільйони гривень; 2 млн. 350 тисяч грн – власних коштів, з профспілкових бюджетів різних рівнів матеріальна допомога склала 1 млн. 518,4 тисяч гривень. 

У великодні дні спілчани брали участь в акції «Пасхальний кошик», активно працювали в зборі гуманітарної допомоги, формуванні продуктових та медичних наборів. 

Благодійна допомога – добровільна справа, але зараз вкрай потрібна. І звісно, нею займаються люди з великим серцем і добро роблять тихо… 

Усі ми об’єдналися, згуртувалися заради перемоги, яка неминуче настане.

Рівненська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори