У Полтавському університеті розпочався тематичний Тиждень протидії булінгу

18 жовтня 2022 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочався тематичний Тиждень протидії булінгу (цькуванню) та дискримінації, участь у якому беруть студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. 

Звертаючись до студентів, ректорка університету професорка Марина Гриньова закцентувала увагу на важливості безпечного освітнього середовища, сприятливої атмосфери, психологічного комфорту під час навчальної діяльності здобувачів освіти. Очільниця закладу освіти зазначила, що в університеті здійснюється системна робота щодо запобігання таких випадків та високо оцінила спільну діяльність у цьому руслі  студентської ради, юридичної та психологічної служб, адміністрації університету.

Під час тренінгу-превенції «Рівні права – рівні можливості» студенти факультету фізичного виховання та психолого-педагогічного факультету розглянули склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, проаналізували санкції за порушення її норм. 

Очільниця психолого-педагогічного факультету професорка Наталія Сулаєва наголосила, що принципи співпраці, доброзичливості, взаємоповаги є ключовими в творчій взаємодії учасників освітнього процесу. 

Аналізуючи типові ситуації, які можуть виникати в освітньому процесі, завідувачка кафедри історії України професорка Людмила Бабенко зазначила, що потреба підвищення рівня правової свідомості громадян України невіддільна від історичної, що є важливим у складних умовах сьогодення.

 

За матеріалами – Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

Схожі публікації


Догори