Всеукраїнський урок єдності: протидіємо маніпуляціям

Сьогодні, 6 жовтня 2023 року, о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів.

Телеурок з медіаграмотності буде пізнавальним та корисним школярам 5-11 класів, батькам і вчителям з усієї України

16 лютого 2022 року Фільтр вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна. Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність – запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність. 

Під час Всеукраїнського уроку, присвячений медіаграмотності, глядачі дізнаються, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. 

Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. 

Крім того, за цим лінком буде збережений запис трансляції. О 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів Суспільного.


Організовуйте перегляд уроку у своїх школах та долучайтеся до трансляції разом зі своїми близькими.

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори