10 років тому згорів Будинок профспілок у Києві

У ніч з 18 на 19 лютого, під час останнього та найстрашнішого штурму Майдану, сталася трагедія – Будинок профспілок у Києві було підпалено. Цей визначальний момент позначив початок завершення подій на Майдані Незалежності, які в історії країни відомі як Революція гідності.

Будинок профспілок, який зараз відновлено, став символом не тільки трагічних подій того часу, але й пам'ятником відданості боротьбі за свободу та гідність. 

Зараз у Будинку профспілок перебувають офіси всеукраїнських профспілок, які разом зі своїми спілчанами працюють задля перемоги та відновлення України.

Визначення курсу на гідність і свободу й незалежність роками продовжує жити в серці країни, нагадуючи про важливість єднатися і разом протистояти ворогу!


Довідково 

Будинок професійних спілок України розташований на Майдані Незалежності у столиці.

Будівля була побудована у 1978 року і призначена як адміністративно-офісна будівля для діяльності професійних спілок України.

Будинок майже повністю згорів під час подій 18-20 лютого 2014 року і надалі був відновлений протягом 2016-2018 років коштом міжнародних і українських профспілок та приватних спонсорів.

Наразі продовжує роботу Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану – проводяться виставки, культурно-освітні заходи, тематичні вечори та презентації книг українських авторів.

У центральному холі Будинку профспілок розташована постійно діюча фотовиставка, присвячена перебігу реконструкції Будинку профспілок в 2016-2018 роках.


Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори