Конференція Незалежної профспілки працівників освіти Азербайджану

Конференція Незалежної профспілки працівників освіти АзербайджануДелегація Профспілки працівників освіти і науки України у складі заступника Голови Профспілки Сергія Романюка та голови Київської обласної організації Профспілки Анатолія Цикалюка взяла участь у роботі XVI звітно-виборної конференції Незалежної профспілки працівників освіти Азербайджану, яка проходила у місті Баку 10 жовтня 2012 року.

Конференція підбила підсумки звітного періоду, визначила завдання і шляхи їх виконання, стратегію і тактику дій Профспілки на наступний період діяльності.

Незалежна профспілка працівників освіти Азербайджану, яка була заснована в 1920 році, є єдиною профспілковою організацією освітян в країні. Вона об’єднує 380 тисяч працівників освіти.

У ході візиту з метою об’єднання зусиль щодо покращення соціального захисту працівників освіти двох країн, збільшення розмірів їх заробітної плати підписано Угоду про співробітництво між Профспілкою працівників освіти і науки України та Незалежної профспілки працівників освіти Азербайджану терміном на п’ять років.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори