Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праціЗа ініціативою Міжнародної організації праці для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Україна, відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685, також відзначає цю дату.

Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

У цьому році зазначений Всесвітній день охорони праці буде відзначатися під гаслом: «Запобігання професійним захворюванням».

Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів у 2013 році з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що складається з представників сторін соціального діалогу, затвердив план відповідних заходів і опублікував звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, ЗМІ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

У свою чергу, Федерацією профспілок України розроблено свої Заходи, які затверджені Постановою Президії ФПУ від 28.03.2013 № П-17-16.

Завантажити загальний План заходів оргкомітету plan_zahodiv.doc [77 Kb][560] Завантажити Переглянути документ онлайн

Завантажити Звернення zvernennia.doc [52 Kb][419] Завантажити Переглянути документ онлайн

Завантажити Заходи ФПУ zahodu_fpu.doc [63.5 Kb][440] Завантажити Переглянути документ онлайнВідділ соціальних питань і охорони праці

Схожі публікації


Догори