Освітяни і медики наполягають на збереженні гарантій у Держбюджеті на 2014 рік

Освітяни і медики наполягають на збереженні гарантій у Держбюджеті на 2014 рікЦентральний комітет профспілки працівників освіти і науки України та Профспілка працівників охорони здоров'я України від імені понад 3-х мільйонного загону спілчан звернулися до Голови Верховної Ради України В.В. Рибака та народних депутатів України з приводу забезпечення трудових прав та гарантій працівників галузі при затвердженні Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

Центральний комітет профспілки працівників освіти і науки України та Профспілка працівників охорони здоров'я України у своєму зверненні закликали усіх народних депутатів України, поновити практику закріплення нормами Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, не допустивши його встановлення на рівні, нижчому від мінімальної заробітної плати, та забезпечити дотримання трудових прав працівників закладів та установ освіти і охорони здоров'я.

Завантажити спільне звернення spilnyi_lyst.doc [396.5 Kb][195] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори