Всеукраїнські профспілки працівників бюджетної сфери: Уряд порушив норму Генугоди

Всеукраїнські профспілки працівників бюджетної сфери: Уряд порушив норму ГенугодиГолови всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери разом з Федерацією профспілок України у листі до в.о. Прем'єр-міністра України С.Г. Арбузова наголошують, що поставлене Президентом України завдання щодо визначення чіткого терміну встановлення розміру тарифної ставки працівникам І розряду ЄТС на рівні мінімальної заробітної плати, як це передбачено законодавством про оплату праці, не виконано.

У листі також вказується, що Кабінет Міністрів України грубо порушив й зазначену норму Генеральної Угоди. Адже ухвалений Верховною Радою України Державний бюджет України на 2014 рік, сформований Урядом без погодження з профспілками, фактично легалізував «заморожування» росту базового тарифного розряду ЄТС упродовж 1 півріччя 2014 року (його розмір не переглядався з 1 січня 2013 року), через що грошовий розрив збільшився до 366 гривень.

Профспілки просять вжити заходів щодо прийняти постанови КМУ про підвищення з 1 січня 2014 року посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні не менше ніж 923 гривень та збільшення видатків на оплату праці.

Завантажити лист profspilki_arbuzovu.pdf [73,85 Kb][149] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори