ЦК Профспілки: не допустити порушення прав студентів на належні умови навчання та проживання

ЦК Профспілки: не допустити порушення прав студентів на належні умови навчання та проживанняЦК Профспілки працівників освіти і науки України підтримує низку заходів, спрямованих на економне та раціональне використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів.

Разом з тим ЦК Профспілки зазначає, що окремі з заходів не сприяють створенню необхідних умов для навчання студентів вищих навчальних закладів, порушують законодавчо гарантовані права працівників на оплату праці, про що свідчать звернення з місць.

Зокрема йдеться про припинення придбання меблів, побутової техніки та проведення ремонту, що може стосуватися студентів-контрактників, які проживають у гуртожитках вищих навчальних закладів, у собівартість оплати за навчання яких включено відповідні витрати на цю мету.

У зв’язку з зазначеним ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував лист до Кабінету Міністрів України з проханням внести зміни до Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, затверджених зазначеною постановою Кабінету Міністрів України.

Завантажити лист list_yrad.doc [122 Kb][93] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори