Подальші дії Профспілки щодо змін до постанови № 65

Подальші дії Профспілки щодо змін до постанови № 65На численні звернення обласних комітетів та рад щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» ЦК Профспілки працівників освіти і науки повідомляє наступне.

ЦК Профспілки вже звертався у березні поточного року до Кабінету Міністрів України, Міністра освіти і науки України з проханням забезпечити внесення змін до Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 1.03.2014 р. № 65, зокрема стосовно скасування заборони на проведення вищими навчальними закладами всіх операцій, що здійснюються за рахунок видатків спеціального фонду відповідно до їх кошторисів.

Однак зазначені пропозиції при внесенні змін постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 р. № 128 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1.03. 2014 р. № 65» були враховані не повністю.

На початку червня спрямовано також листа до Верховної Ради України з пропозиціями до проекту рекомендацій парламентських слухань «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушенням психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення», в яких наголошено на необхідності включення до завдань Кабінету Міністрів України скасування заборони на придбання меблів, побутової техніки, проведення ремонту навчальними закладами, встановленої Заходами щодо економного та раціонального використання державних коштів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 1.03.2014 р. № 65.

Управління соціально-економічного захисту

Схожі публікації


Догори