Сім’я – основний критерій розвитку і прогресу країни

Сім’я – основний критерій розвитку і прогресу країни15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.
Мета дня сім’ї – звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми родини, адже коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
Темою міжнародного Дня 2015 року стала «Відповідальність чоловіків. Гендерна рівність та права дітей у сучасних сім’ях», що, за задумом організаторів, повинно сприяти рівності та захисту прав дітей у родинах.
Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.
Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
У всі часи про розвиток країни та суспільства красномовно розповідало відношення держави до сім’ї. Вважається, що гармонійний тандем сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. А добробут родини – ось основний критерій розвитку і прогресу країни.
Проведення цього дня в Україні включає в себе безліч проектів на підтримку сім’ї, різних фестивалів і заходів. Організовуються акції допомоги малозабезпеченим сім`ям, переселенцям з АТО, проводяться змагання і конкурси, де можна взяти участь сім’ями – велопробіги, розваги у парках, родинні вечірки тощо.

Любіть і бережіть свої сім’ї, підтримуйте родини!Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
15 травня 2016
5 799

Схожі публікації


Догори